Spring naar hoofd-inhoud

Sluit aan bij Team Ambassador!

Heb jij gemotiveerde huishoudhulpen jonger dan 26 jaar in dienst? Geef hen dan de kans om gratis via Vorm DC een opleiding te volgentot ambassadeur en zet samen jouw bedrijf én de sector positief  in de kijker!

Wat mag je verwachten?

1. Ambassadeursopleiding voor huishoudhulpen

  • Locatie: lokaal georganiseerd
  • Duur: 2 opleidingsdagen + 1 opnamedag
  • Loonkost: gesubsidiëerd, € 18 per uur
  • Resultaat: inspirerende video’s ondertiteld in drie talen (NL/FR/ENG) met jouw huishoudhulp als ambassadeur, waarin ze de job als huishoudhulp  en de sector in een positief daglicht zet.

Het inzetten van jonge huishoudhulpen als ambassadeurs voor je dienstenchequebedrijf ondersteunt je employer branding.  Een herkenbaar gezicht en verhaal spreken jonge en nieuwe medewerkers vaker aan om ook te kiezen voor de job van huishoudhulp. 

Het ambassadeurverhaal reikt verder dan employer branding alleen. Een authentiek gezicht en verhaal kan ook nieuwe klanten aantrekken.

Deze video’s kunnen ingezet worden op de sociale mediakanalen van je dienstenchequebedrijf. Wij verspreiden de video’s op de communicatiekanalen die geliefd zijn bij het jonge publiek en op onze websites.

Op De Dankbaarste Job vind je video's van eerder opgeleide ambassadeurs.

 

Volgende editie: mei 2026 in Gent.

Download de handleiding hier:

2. Verdiepingsopleiding voor ambassadeurs

Verdiepingsopleidingen worden jaarlijks georganiseerd voor alle reeds opgeleide ambassadeurs. Tijdens deze gratis opleidingen ligt de focus op community building en de verdere verfijning van hun sociale vaardigheden.

In 2026 verloopt de inschrijving via de persoonlijke mail die consulenten of zaakvoerders ontvangen van hun accountmanager bij Vorm DC.