Spring naar hoofd-inhoud
EvenementenContact

Contact

Havenlaan 86C bus 302
1000 Brussel
Tel.: 02/421 15 89
info@vorm-dc.be 

Wegbeschrijving Contactformulier

Team Vlaanderen

Elke Beyers
Sectorconsulent Antwerpen

0479/42 72 77
elke.beyers@vorm-dc.be
@ElByrs

Joris Liefsoens
Sectorconsulent Limburg & Vlaams-Brabant (oost)

0496/91 06 03
joris.liefsoens@vorm-dc.be

Patricia D'hooge
Sectorconsulent West-Vlaanderen

0479/76 07 78
patricia.dhooge@vorm-dc.be
@pdhg1

Johan Schmidt
Sectorconsulent Oost-Vlaanderen

0478/81 35 02
johan.schmidt@vorm-dc.be 

ESF Vlaanderen

BRENDA VAN DEURSEN
ESF Project manager

0465/03 55 01
brenda.vandeursen@vorm-dc.be

Team Wallonië en Brussel

Administratief team

Kristine Van Nerom
Administratief assistente

02/421 15 89
kristine.vannerom@vorm-dc.be 

Cindy Nitelet
Administratief assistente

02/421 15 88
cindy.nitelet@form-ts.be

Alle voormiddagen bereikbaar, behalve op woensdag.

Directie en team leaders

Tine Stubbe
Team leader Vlaanderen + Project manager

Contactpersoon Vlaams-Brabant (west)
0473/80 37 99
tine.stubbe@vorm-dc.be

Nathalie Vandervinne
Team leader Wallonië en Brussel + Project manager

0491/37 12 81
nathalie.vandervinne@form-ts.be 
@NathVnd

Peter Van de Veire
Directeur

0477/64 09 37
peter.vandeveire@vorm-dc.be 
@pvdj446